WF04H1200BTL
MFR.Part #
WF04H1200BTL
JLCPCB Part #
C6604815
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS