WF04H1101BTL
MFR.Part #
WF04H1101BTL
JLCPCB Part #
C5346375
Description
1.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS