WF04H1001BTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF04H1001BTL
JLCPCB Part #
C5158162
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS