WA06X1002FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WA06X1002FTL
JLCPCB Part #
C396839
Package
0603x4
Description
100mW 10kΩ 4 8 ±1% ±100ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS