WA04X103JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WA04X103JTL
JLCPCB Part #
C168183
Package
0402x4
Description
10kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS