SR12X8253FTL
MFR.Part #
SR12X8253FTL
JLCPCB Part #
C880836
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 825kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS