SR12X2203FTL
MFR.Part #
SR12X2203FTL
JLCPCB Part #
C6301286
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS