SR12X2201FTL
MFR.Part #
SR12X2201FTL
JLCPCB Part #
C880902
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS