SR12W2R20FTL
MFR.Part #
SR12W2R20FTL
JLCPCB Part #
C6684003
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS