SR12W1R50FTL
MFR.Part #
SR12W1R50FTL
JLCPCB Part #
C7369123
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS