SR12W1R00FTL
MFR.Part #
SR12W1R00FTL
JLCPCB Part #
C5759903
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS