SR08X472 JTL
MFR.Part #
SR08X472 JTL
JLCPCB Part #
C6823713
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS