SR08X1003FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
SR08X1003FTL
JLCPCB Part #
C880815
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS