SR06X4700FTL
MFR.Part #
SR06X4700FTL
JLCPCB Part #
C880769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS