SR06X1212FTL
MFR.Part #
SR06X1212FTL
JLCPCB Part #
C305156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS