SR06X104 JTL
MFR.Part #
SR06X104 JTL
JLCPCB Part #
C7084659
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS