SR06X102 JTL
MFR.Part #
SR06X102 JTL
JLCPCB Part #
C6823596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS