SR04X10R0FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
SR04X10R0FTL
JLCPCB Part #
C6681188
Package
0402
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ 10Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS