SR04X1004FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
SR04X1004FTL
JLCPCB Part #
C880894
Package
0402
Description
1MΩ 50V 62.5mW ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS