SF06H1052BTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
SF06H1052BTL
JLCPCB Part #
C2982984
Package
0603
Description
10.5kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS