MR12X51R0FTL
MFR.Part #
MR12X51R0FTL
JLCPCB Part #
C431916
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS