MR12X4701FTL
MFR.Part #
MR12X4701FTL
JLCPCB Part #
C6675858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS