MR12X15R0FTL
MFR.Part #
MR12X15R0FTL
JLCPCB Part #
C431906
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS