MR12X150JTL
MFR.Part #
MR12X150JTL
JLCPCB Part #
C2885457
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS