MR12X102JTL
MFR.Part #
MR12X102JTL
JLCPCB Part #
C5356725
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS