MR08X8200FTL
MFR.Part #
MR08X8200FTL
JLCPCB Part #
C5675504
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS