MR08X6651FTL
MFR.Part #
MR08X6651FTL
JLCPCB Part #
C431854
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.65kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS