MR08X4702FTL
MFR.Part #
MR08X4702FTL
JLCPCB Part #
C304417
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 47kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS