MR08X3010FTL
MFR.Part #
MR08X3010FTL
JLCPCB Part #
C431843
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 301Ω ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS