MR08X2700FTL
MFR.Part #
MR08X2700FTL
JLCPCB Part #
C7305663
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS