MR08X2000FTL
MFR.Part #
MR08X2000FTL
JLCPCB Part #
C6675750
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS