MR08X1740FTL
MFR.Part #
MR08X1740FTL
JLCPCB Part #
C2991389
Description
-55℃~+155℃ 150V 174Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS