MR08X1301FTL
MFR.Part #
MR08X1301FTL
JLCPCB Part #
C5805049
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS