MR08X1272FTL
MFR.Part #
MR08X1272FTL
JLCPCB Part #
C4555507
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 150V 250mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS