MR08X1102FTL
MFR.Part #
MR08X1102FTL
JLCPCB Part #
C431838
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 150V 250mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS