MR08W5R10FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR08W5R10FTL
JLCPCB Part #
C431866
Package
0805
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS