MR06X8201FTL
MFR.Part #
MR06X8201FTL
JLCPCB Part #
C6097533
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS