MR06X5102FTL
MFR.Part #
MR06X5102FTL
JLCPCB Part #
C431787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS