MR04X7502FTL
MFR.Part #
MR04X7502FTL
JLCPCB Part #
C431813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 75kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS