MR04X4870FTL
MFR.Part #
MR04X4870FTL
JLCPCB Part #
C6910430
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS