MR04X4701FTL
MFR.Part #
MR04X4701FTL
JLCPCB Part #
C327817
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS