MR04X4122FTL
MFR.Part #
MR04X4122FTL
JLCPCB Part #
C5139589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS