MR04X3901FTL
MFR.Part #
MR04X3901FTL
JLCPCB Part #
C431803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS