MR04X33R0FTL
MFR.Part #
MR04X33R0FTL
JLCPCB Part #
C5804874
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS