MR04X2400FTL
MFR.Part #
MR04X2400FTL
JLCPCB Part #
C7231868
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS