MR04X2212FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR04X2212FTL
JLCPCB Part #
C431797
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS