MR04X2001FTL
MFR.Part #
MR04X2001FTL
JLCPCB Part #
C431794
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS