MR04X1500FTL
MFR.Part #
MR04X1500FTL
JLCPCB Part #
C5804828
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS