FVF06FT-1504
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
FVF06FT-1504
JLCPCB Part #
C2909495
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW 800V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS