TPD70R1K5M
MFR.Part #
TPD70R1K5M
JLCPCB Part #
C691650
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 0.4pF 1 N-channel 1.5Ω@10V 1.8A 10pF 2.5V 225pF 28W 700V 7nC@10V TO-252-2 MOSFETs ROHS